
Ігровий комплекс InterAtletika Big City-5 TE935
Ігровий комплекс InterAtletika Big City-5 TE935 — великий світ розваг для дітей!
Ігровий комплекс InterAtletika Big City-5 TE935 — це справжнє містечко для активних розваг дітей на свіжому повітрі. Комплекс розрахований на дітей віком від 7 до 12 років і витримує навантаження до 60 кг. Конструкція складається з кількох платформ, встановлених на міцних металевих стійках, які поєднані між собою переходами різної конфігурації. До платформ приєднуються різноманітні підйоми, сходинки та спуски, що робить гру захопливою, безпечною та розвиваючою.
Комплекс виготовлений з металу, дерева та пластику. Для максимально правильного підбору кольору при замовленні менеджери нададуть оригінальні зразки, оскільки кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних. Дах до комплекту не входить.
Зразки кольорового виконання пластикових елементів:
-
5415C — сіро-блакитний
-
RAL 9004 — чорний
-
RAL 6005 — зелений мох
-
RAL 8025 — коричневий
-
RAL 1013 — бежевий
-
RAL 4004 — бордово-фіолетовий
-
RAL 5021 — водна синь
Експлуатація виробу:
✅ Рекомендується для встановлення на дитячих майданчиках, у дворах, дитячих садках, школах
✅ Показати дітям, як правильно використовувати комплекс
✅ Дотримуватись безпечної зони 1,5 м навколо комплексу
✅ Не використовувати під час ожеледиці, снігопаду, дощу, граду, сильного вітру
Забороняється:
❌ Пересуватись по конструктивних елементах, які не призначені для цього
❌ Використовувати комплекс не за призначенням
Характеристики:
-
Бренд: InterAtletika
-
Серія: Big City
-
Вікова група: шкільна (7–12 років)
-
Матеріали: метал, дерево, пластик
-
Довжина: 11976 мм
-
Ширина: 10607 мм
-
Висота: 6018 мм
-
Максимальна вага користувача: 60 кг
-
Дах: не входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Мінімальний вік дитини | 7 років |
| Наявність кришки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6018 мм |
| Довжина: | 11976 мм |
| Ширина | 10607 мм |
- Ціна: 1 110 000 ₴
