



Еспандер кистьовий пружинний з регульованим навантаженням Springos 20-50 кг FA0034 Grey/Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кистьовий еспандер від польського бренда Springos — ідеальний аксесуар для тренування пальців, зап'ястка та передпліччя. Невеликий розмір тренажера дає змогу взяти його із собою й тренуватися навіть під час прогулянки, відпочинку, роботи або в автомобілі.
Еспандер має ергономічну форму, а гумові вставки на ручці забезпечать надійне захоплення. Завдяки регульованому навантаженню силу опору можна змінювати в межах 20-50 кг. У такий спосіб його можна підлаштувати під індивідуальні потреби спортсмена. Також пензликові еспандери часто застосовують у разі реабілітації пальців і пензлів рук.
ОСОБЕННОСТИ:
- змінна сила опору від 20 до 50 кг
- ергономічна форма
- гумові вставки на ручці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клещи |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 20 |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 20-50 кг |
| Матеріал | Пластик, Гума |
| Застосування | Пензлі |
| Розмір | 12 x 2.5 x 20 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Пружинні, Кистевий |
| Колір | Сірий/Чорний, Різні кольори |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 394 ₴
