
Килимок-мат спортивний складаний для вправ Exercise mat розмір 180x60x5 см Zelart FI-3564 (MD9013B)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: полівінілхлорид, поролон.
Довжина:: 1,8 м.
Ширина: 0,6 м.
Товщина: 5 см
Колір: чорний.
Призначення: для амортизації у разі падіння під час занять різними видами спорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | 180x60x5 см |
| Довжина: | Zelart |
| Кількість частин | 60 см |
| Комплектація | Матеріал: штучна шкіра, Застібка: На липучці |
| Матеріал наповнювача | 1 шт |
| Розмір | Килимки-мати |
| Розміри (ДхШхВ) | 4-частини |
| Країна виробник | Регенерована піна |
| Тип | Мати спортивні для тренажерних залів і спортзалів |
| Колір | Китай |
| Чехол | 180 см |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 4 127 ₴
