




Віброплатформа для тренувань 4FIZJO Pro+ з пультом і еспандерами Black (P-5907739319524)
Вібраційна платформа Pro+ від польського бренда 4FIZJO — це пристрій, який дає змогу виконувати комплексне тренування всього тіла з подвійною ефективністю. Незалежно від того, який у вас рівень підготовки, завдяки заняттям на вібраційній платформі ви скоротите час, необхідний для досягнення ваших спортивних цілей. Задійте до 90% м'язів і спалюйте жирову тканину під ритм улюбленої музики.
Віброплатформа 4FIZJO Pro+ живиться від мережі 220 В. Користувачам доступно п'ять програм і цілих 99 рівнів швидкості. Такий великий вибір варіантів тренувань дає змогу поступово збільшувати інтенсивність, що обов'язково оцінять як початківці, так і досвідчені спортсмени. Протиковзна поверхня та ніжки спеціальної форми забезпечують чудову стабільність апарата, навіть під час виконання складних вправ на високих рівнях швидкості. До того ж пристрій працює надзвичайно тихо завдяки продуманій системі звукопоглинання. На верхній частині розташована панель керування з кнопками та LCD екраном, на якому зображаються основні параметри: обрана програма, швидкість, пройдена відстань і час. Виробником реалізована можливість керування тренажером дистанційним пультом, так що вам не доведеться переривати заняття для зміни будь-яких параметрів. Треба зазначити, що до комплекту входить пара еспандерів, які кріпляться до платформи та розширюють варіації ваших тренувань.
Вібраційна платформа Pro+ відомого бренда 4FIZJO — це оптимальне співвідношення ціни та якості. Вибирайте надійний пристрій із продуманою комплектацією й параметрами, що забезпечить ефективне використання й задоволення від результату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Кількість насадок | 0 |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,6 кг oz |
| Тип масажу | Вібромасаж |
| Тип масажера | Масажна підставка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри: 67 x 38 x 14 см; Довжина кабелю: 145 см; Кількість рівнів інтенсивності: 99; Амплітуда вібрацій: 20 мм |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Кількість режимів масажу | 5 |
| Комплектація | Масажер; Еспандери; Пульт ДК |
| Максимальна вага користувача | 120 кг кг |
| Потужність | 250 Вт |
| Призначення | Для стегон; Для живота (преса); Для литок; Для плечей; Для попереку; Для рук; Для спини; Для стоп; Для ягодиц |
| Сфера застосування | Побутовий |
| Особливості | Bluetooth; USB; Пульт ДК |
| Регулювання інтенсивності масажу | Да |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Функції | Таймер; Регулювання інтенсивності масажу; Дистанційне керування |
- Ціна: 8 374 ₴





